سؤالات متداول

درباره خرید و سفارش

می توانیم به صورت حضوری خرید کنیم؟

بله ، می توانید به صورت حضوری هم خرید ویپ ، جویس ، کویل و سایر لوازم جانبی را در تهران تجربه کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید صفحه ی خرید حضوری ویپ را بررسی کنید.

ساعت کاری ویپ ایکس چگونه است؟

ما هفت روز هفته از ساعت ۱۱ الی ۲۱ برای خرید حضوری و ارسال سفارشات شما هستیم. اما امکان پرداخت درب منزل برای مشتریان تهران ، از شنبه تا پنج شنبه ممکن است و روز های جمعه ، سفارشاتی که به صورت آنلاین پرداخت شده باشند به صورت دو ساعته ارسال می شوند.

آیا می توانیم پس از دریافت سفارش پرداخت کنیم ؟

بله ، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید، می توانید سفارش خود را با امکان پرداخت درب منزل ثبت کنید و در بازه زمانی ۲ الی ۳ ساعته سفارش خود را دریافت کنید و هزینه آن را به صورت نقدی و یا با دستگاه کارت خوان به مامور تحویل پرداخت کنید.

هزینه ارسال برای تهران و شهرستان چقدر است؟

هزینه ارسال با توجه به موقعیت مکانی شما ، در صورتی که تهران هستید بین ۵ ( نزدیک ترین نقطه ) و حداکثر ۲۰ هزار تومان برای دور ترین نقطه است. همچنین اگر در شهر های دیگر هستید ، روش ارسال برای سفارش شما یکی از سه گزینه ی تیپاکس ، پست و یا سامانه باربری خواهد بود که هزینه این روش ، به طور میانگین حدود ۲۰ هزار تومان است.

چرا برخی از محصولات در سایت قیمت ندارند ؟

اگر محصولی را مشاهده می کنید که قیمت ندارد ، معمولا به این دلیل است که در انبار موجود نمی باشد و به زودی موجود خواهد شد.

آیا می توانم سفارش خود را لغو و یا تغییر دهم ؟

بله ، در صورتی که سفارش شما هنوز در حال انجام باشد ( می توانید وضعیت سفارش را در ایمیل خود و یا در صفحه پیگیری سفارش بررسی کنید ) ، می توانید از طریق تماس تلفنی سفارش خود و یا اطلاعات صورتحساب خود را تغییر دهید.

محصولی که به دست من رسیده مشکل دارد

در صورتی که سفارش شما مشکلی دارد ، با پشتیبانی ویپ ایکس تماس بگیرید. اگر شما تقصیری در بروز این مشکل نداشته باشید ، سفارش شما بازگشت داده می شود.

در خرید به مشاوره نیاز دارم

در صورتی که برای خرید ویپ ، کویل ، جویس یا سایر لوازم جانبی نیاز به مشاوره دارید ، می توانید به صورت آنلاین با مشاوران ویپ ایکس چت کنید و یا به صورت تلفی با ما تماس بگیرید.

در تهران ، آنلاین سفارش دهید ، درب منزل پرداخت کنید ، رایگان و در همان روز تحویل بگیرید.